Montáž, stavba plotu, pletivo na míru

Mezi naše služby patří především stavba plotu (samozřejmě dodáváme ploty na klíč) a prodej plotového materiálu (například drátěný plot). Při realizaci klademe vždy důraz na vysokou kvalitu plotového materiálu a precizně odvedenou práci. Svědčí o tom naše reference a velká řada spokojených zákazníků.

Více o nás

Prodej plotů pletiv a oplocení

Naštivte naší prodejnu v Rokycanech můžete si zde vybrat z velké škály plotového sortimentu (montované ploty, plotová pole, ovčí pletivo, sítě na plot, plotové výplně). Pletivo, svařované sítě, oplocení domu, zahradní ploty a jiné vám odměříme namíru, nemusíte si tak kvůli menšímu množství oplocení pořizovat celou roli oplocení. V naší nabídce naleznete také stínící plotové clony, ozdobné pletivo nebo okrasné ploty.

Poradenství

Pomůžeme Vám vyřešit problematiku oplocení. Nevíte si rady s výškou oplocení, velikostí sloupků, délkou a počtem potřebných vzpěr? Obraťte se na odborníka. Své dotazy můžete zasílat na emailovou adresu: obchod@kodl-ploty.cz. Máme pro vás dobrou radu: Nevíte, kam se starým, zrezlým železným plotem? Chcete se ho zbavit a vydělat si nějaké peníze? Odvezte staré železo, oplocení, železné nepotřebné tyče do firmy KOVOŠROT SUDA s.r.o. Plzeň! Tato firma má tradici od roku 1991. Zabývá se výkupem, tříděním a zpracováním veškerého kovového šrotu (výkup železa, hliníku, olova, starého papíru, apod.).

Cenové nabídky

Vše začíná cenovou nabídkou, kterou našim zákazníkům zpracujeme zdarma. Cenová nabídka obsahuje potřebný materiál, cenu za montáž a dopravu.

Dotaz na cenu

Co nás zajímá při tvorbě nabídky?

  • KONTAKTNÍ INFORMACE
  • TYP OPLOCENÍ (provedení a výška)
  • DÉLKA OPLOCENÍ
  • POČET STRAN OPLOCENÍ
  • POČET VRAT A VRÁTEK

Zámečnické práce

Nejčastěji jde o výrobu vrat, vrátek (křídlových, pojezdových i samonosných), zábradlí apod. vše namíru dle vašich představ. Výrobky dodáváme v Zn nebo Zn,PVC provedení.